جستجو

شرایط و قوانین خرید از سایت یاس آدیو

کاربر گرامی ،

عضویت در شبکه اجتماعی یاس آدیو بمعنای تایید قوانین بوده و گام برداشتن بر اساس قوانین باعث پایداری بیشتر  سایت و ارائه خدمات بهتر خواهد بود.

شایان ذکر است شرایط و قوانین جدید مندرج در این بخش، همواره جایگزین کلیه مندرجات گذشته محسوب می شوند.

  • قوانین عمومی

تمامی اصول، روش های جاری و فرآیندهای شبکه اجتماعی یاس آدیو مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین نامه های تجارت الکترونیکی، قوانین حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قوانین وآیین نامه های فعالیت واحدهای فرهنگی دیجیتال  بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می باشند. شبکه اجتماعی خرید یاس آدیو ، روش های جاری، فرآیندهای خدمت رسانی و تغییرات احتمالی آن را مستمرا به اطلاع کاربران خود می رساند. بالطبع کاربران نیز می پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند.

توصیف مشتری یا کاربر

اصطلاحا به شخصی گفته می شود که با طی مراحل ثبت نام وتایید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بهره می گیرد.

ارتباطات

در هنگام استفاده از خدمات این سایت و یا برقراری ارتباط با ما می پذیرید که به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، پیامک و یا سایر امکانات به درخواست شما پاسخ دهیم .

اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام در اختیار سایت یاس آدیو قرار داده اید اعم از پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و آدرس ، مسیر پاسخگویی و ارتباط سامانه شبکه اجتماعی سایت یاس آدیو با شما هستند .

  • رعایت حریم شخصی

سا یت یاس آدیواطلاعاتی را که کاربران در اختیارش قرار می دهند مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می کند. این سامانه در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و با بهره مندی از تکنولوژیهای جدید جهت توسعه امنیت در سایت در راستای رضایتمندی کاربران می کوشد.